Prípravka Mix U11



Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica

Prípravky MIX - U11 - ObFZ Považská Bystrica Sk B 2019/2020

 

Jeseň 2019:

 

 Stav v tabuľke po odohranom kole - koniec jesennej časti   :  1 . miesto - Postup do skupiny 1 - 8 - jarná časť

 

 

Kolo Dátum Čas Zápas Stav Strelci Poriadateľ
1. 02.09. 17,00  TJ Tatran Horovce - ŠK LR CRYSTAL
8:0  Smolka 2, Karas, Janíček 2, F. Veliký, Kováčik 2
Horovce
6. 02.09. 18,00  ŠK LR CRYSTALTJ Tatran Horovce 7:0  Janíček 7
 Horovce
2. 07.09. 10,00  TJ Štart Tuchyňa - TJ Tatran Horovce
1:14
 Ondrej 2, Karas 2, Janíček 5, F. Veliký 2, Kováčik 2, Cíbik,
  Tuchyňa
7. 07.09. 11,00  TJ Tatran Horovce - TJ Štart Tuchyňa
6:0  Smolka 2, Karas, Janíček 2, F. Veliký,   Tuchyňa
3. 14.09. 15,00  TJ Tatran Horovce - TJ Považan Pruské    
11:0  Smolka 4, Karas, Janíček 2, F. Veliký, Kováčik 3 Horovce
8. 14.09. 16,00  TJ Považan Pruské - TJ Tatran Horovce 
0:12  Smolka 2, Ondrej, Janíček 4, F. Veliký 2, Kováčik 3
Horovce
4. 21.09. 10,00  FK Slovan Bolešov - TJ Tatran Horovce 2:1  Srnec, Bolešov
9. 21.09. 11,00  TJ Tatran Horovce - FK Slovan Bolešov 2:2
 Srnec, Janíček,
Bolešov
5. 28.09. 15,00  TJ Tatran Horovce - TJ Spartak Kvašov
7:0
 Karas 2, Janíček 2, Kováčik 2, F. Veliký,
Horovce
10. 28.09. 16,00  TJ Spartak Kvašov - TJ Tatran Horovce
0:3
 Smolka, Janíček, Kováčik, Horovce
      *                                                              *
                                                                                                         .  

 

 

 

Tabuľka Prípravka MIX - U11 - ObFZ Považská Bystrica skupina B

 

 

 

1  

TJ Tatran Horovce

10

8

1

1

71:5

25

6

7

0

2

 

FK Slovan Bolešov

10

7

1

2

36:14

22

5

4

0

3

 

TJ Spartak Kvašov

10

6

0

4

27:21

18

4

6

0

4

 

ŠK LR CRYSTAL

10

4

1

5

23:30

13

3

1

0

5

 

TJ Považan Pruské

10

2

2

6

12:49

8

2

-10

0

6

 

TJ Štart Tuchyňa

10

0

1

9

7:57

1

1

-11

0

 

 

 

Tabuľka Prípravka MIX - U11 - ObFZ Považská Bystrica sk. o 1. až 8. miesto - jarná časť

 

 

1

 

ŠK fan-club Púchov

2

2

0

0

15:3

6

8

0

0

2

 

TJ Plevník - Drienové

2

2

0

0

6:1

6

7

0

0

3

 

FK Slovan Bolešov

2

1

1

0

4:3

4

6

-2

0

4

 

MFK Ilava

2

1

0

1

4:2

3

5

3

0

5

 

FK Dubnica nad Váhom B

2

1

0

1

2:4

3

4

-3

0

6

 

TJ Tatran Horovce

2

0

1

1

3:4

1

3

1

0

7

 

TJ Skaličan Praznov

2

0

0

2

1:6

0

2

0

0

8

 

TJ Visolaje

2

0

0

2

3:15

0

1

0

0